Vyrezávaná reklama*

* vyrezané plotrované samolepky – nálepky neštandardných tvarov a orezov

Nami používané štandardné plotrovacie fólie

- Kemica. Monomerická PVC fólia, UV ochrana, hrúbka 70 µm, semi-permanentné akrylátové lepidlo. Použitie: univerzálne, interiér/exteriér do 5 rokov. Na výber: matná, lesklá (biela, čierna, farebná, transparentná, strieborná, zlatá).

- Grafitack 100 Plus. Monomerická PVC fólia, hrúbka 70 µm, permanentné akrylátové solventné lepidlo. Použitie: univerzálne, interiér/exteriér do 5 rokov. Na výber: matná, lesklá (biela, čierna, farebná).

- Grafteck 200-300 Plus. Polymerická PVC fólia, hrúbka 70 µm, permanentné akrylátové solventné lepidlo. Použitie: univerzálne, interiér/exteriér do 7 rokov, perfektná trvanlivosť. Na výber: matná, lesklá (biela, čierna, farebná), metalická (antracitová, strieborná, zlatá, koksová, šedo-modrá).

- Avery 500. Monomerická PVC fólia, hrúbka 75 µm, permanentné akrylátové lepidlo na lesklých, odnímateľné na matných fóliách. Použitie: univerzálne, interiér/exteriér do 5 rokov. Na výber: matná, lesklá (biela, čierna, farebná, strieborná, zlatá).

- Avery 700. Polymerická PVC fólia, hrúbka 64 µm, permanentné akrylátové lepidlo. Použitie: univerzálne, interiér/exteriér do 7 rokov, perfektná trvanlivosť. Na výber: matná, lesklá (biela, čierna, farebná, strieborná, zlatá).

Príklady použitia vyrezávanej plotrovanej fólie

- otváracie hodiny

- označenie prevádzok

- výklady obchodov

- nálepky na polep výkladov

- nálepky na okna, dvere, stene

- dekorovanie stien (a taktiež skrine, okna, dvere, detské boxy)

- šablóny na maľovanie

- polepy automobilov

- reklamné, orientačné a navigačné tabule

Postup lepenia nájdete tu

Ako objednať

Dodanie

Vyrezané a odblanené samolepky vzhľadom k jednoduchšej aplikácii na lepený povrch dodávame na prenášacej fólii alebo aplikačnom papieri.

Príprava grafiky

Pre rezanú nálepku je potrebné vytvorenie grafiky vo vektorovom tvare. Na kreslenie sú vhodné programy pracujúce s vektormi. Ich prípony môžu byť .ai, .eps. Texty je nutné previesť na krivky. V prípade ak potrebujete vieme prekresliť Vami dodanú grafiku na vektorový tvar. Cena grafických prác: 24,00 € s DPH/hod.

Cena

Pre kalkuláciu potrebujeme vedeť:
- najväčšie rozmery nálepky v osiach X a Y
- vybrané média
- množstvo kusov

Na požiadanie Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku zdarma

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na info@tarawera.sk
© 2018 Tarawera | All rights reserved